Rekrutacja na semestr letni EUD 2023/24

Od 15 do 29 lutego 2024 r. potrwają zapisy na zajęcia prowadzone w ramach tegorocznej, letniej edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. Na bezpłatne stacjonarne spotkania o tematyce ekonomicznej tradycyjnie zapraszamy uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej. Formularz rejestracyjny oraz informacje o programie dostępne są na stronie internetowej: www.uniwersytet-dzieciecy.pl.
Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach!

[Data publikacji: 15.2.2024]

e-mentor

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu kształcenia ustawicznego, technologii w biznesie czy trendów w zarządzaniu. Szczególnie polecamy artykuły: "Art therapy from the perspective of management and quality sciences", "Integrated management system at higher education institutions: Case study from Poland"...

[Data publikacji: 13.2.2024]

Ekonopedia numer 25

Magazyn Młodego Menedżera „Ekonopedia”

Zapraszamy do lektury nowego numeru Magazynu Młodego Menedżera „Ekonopedia” - EKONOMIKA TURYSTYKI I PODRÓŻY. Magazyn adresowany jest do dzieci i młodzieży zainteresowanych ekonomią. Dostępny jest bezpłatnie pod adresem: www.ekonopedia.pl

[Data publikacji: 13.2.2024]

Ekonopedia numer 24

Magazyn Młodego Menedżera „Ekonopedia”

Zapraszamy do lektury dwóch nowych numerów Magazynu Młodego Menedżera „Ekonopedia”. Magazyn adresowany jest do dzieci i młodzieży zainteresowanych ekonomią. Dostępny jest bezpłatnie pod adresem: www.ekonopedia.pl

[Data publikacji: 22.6.2023]

Gala wieńcząca XVIII edycję Olimpiady Przedsiębiorczości

19 czerwca 2023 r. w Szkole Głównej Handlowej odbędzie się Gala XVIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Podczas uroczystości zostaną wręczone dyplomy i nagrody dla Laureatów i Opiekunów Zawodników, którzy znaleźli się w zaszczytnym gronie zwycięzców.

[Data publikacji: 9.6.2023]

Wyniki eliminacji centralnych XVIII edycji OP

6 kwietnia 2023 r. w Szkole Głównej Handlowej o najwyższe olimpijskie laury ubiegało się 99 zawodników z całej Polski (wyłonionych podczas eliminacji okręgowych). Trwające do późnych godzin wieczornych eliminacje centralne wyłoniły najlepszego zawodnika - Mateusza Danysiuka. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

[Data publikacji: 26.5.2023]

e-mentor

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu kształcenia ustawicznego, technologii w biznesie czy trendów w zarządzaniu. Szczególnie polecamy artykuły: "Dyskusja nad pojęciem ambidexterity w zarządzaniu procesami", "Zaangażowanie pracowników a satysfakcja z pracy w warunkach pracy zdalnej" oraz "Zastosowanie narzędzi laboratorium tekstowego programu MAXQDA..."

[Data publikacji: 26.5.2023]

Rekrutacja na semestr letni EUD w 2023 r.

Od 6 lutego 2023 r. rozpoczynają się zapisy na zajęcia prowadzone w ramach tegorocznej, letniej edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. Na bezpłatne stacjonarne spotkania o tematyce ekonomicznej tradycyjnie zapraszamy uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej. Formularz rejestracyjny oraz informacje o programie dostępne są na stronie internetowej: www.uniwersytet-dzieciecy.pl.
Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach!

[Data publikacji: 13.1.2023]

e-mentor

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu kształcenia ustawicznego, technologii w biznesie czy trendów w zarządzaniu. Szczególnie polecamy artykuły: "Corporate social responsibility and project management" and "Dynamics of integration of process drama in EFL classrooms".

[Data publikacji: 11.12.2022]

Wyniki eliminacji centralnych XVII edycji OP

7 kwietnia 2022 r. w Szkole Głównej Handlowej o najwyższe olimpijskie laury ubiegało się 94 zawodników z całej Polski (wyłonionych podczas eliminacji okręgowych). Trwające do późnych godzin wieczornych eliminacje centralne wyłoniły najlepszego zawodnika - Karolinę Stasicę. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

[Data publikacji: 8.4.2022]

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 »