Zmieniamy edukacje ekonomiczna

Wyniki eliminacji centralnych XVII edycji OP

7 kwietnia 2022 r. w Szkole Głównej Handlowej o najwyższe olimpijskie laury ubiegało się 94 zawodników z całej Polski (wyłonionych podczas eliminacji okręgowych). Trwające do późnych godzin wieczornych eliminacje centralne wyłoniły najlepszego zawodnika - Karolinę Stasicę. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

[Data publikacji: 8.4.2022]

MOWOS

Test el. szkolnych Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

Za nami zmagania w pierwszym etapie VI edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Test eliminacji szkolnych odbył się poprzez internetową aplikację w dniu 14 grudnia br. w szkołach podstawowych w całej Polsce. Wszystkim Zawodnikom serdecznie gratulujemy startu w Olimpiadzie.

[Data publikacji: 13.12.2021]

Zapisy do XVII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

Od 1 października 2021 r. trwa nabór do XVII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Szkołę można zgłosić poprzez formularz dostępny na stronie www.olimpiada.edu.pl. Hasła przewodnie tegorocznych zawodów brzmi „Strategie inwestowania na rynku kapitałowym”. Zapraszamy do rejestracji.

[Data publikacji: 16.10.2021]

Rekrutacja na semestr zimowy EUD w 2021 r.

Od 1 października 2021 r. rozpoczynają się zapisy na zajęcia prowadzone w ramach tegorocznej, zimowej edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. Na bezpłatne spotkania (stacjonarne i ONLINE) o tematyce ekonomicznej tradycyjnie zapraszamy uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej. Formularz rejestracyjny oraz informacje o programie dostępne są na stronie internetowej: www.uniwersytet-dzieciecy.pl.
Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach!

[Data publikacji: 2.10.2021]

Ukazał się nowy numer czasopisma
e-mentor

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu kształcenia ustawicznego, technologii w biznesie czy trendów w zarządzaniu. Szczególnie polecamy artykuły: "Self-efficacy and psychological well-being of teachers" and "Implementation aspects of agile methods in large organizations".

[Data publikacji: 30.7.2021]

Magazynu Młodego Menedżera „Ekonopedia”

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru Magazynu Młodego Menedżera „Ekonopedia”. "Ekonopedia" adresowana jest do dzieci i młodzieży zainteresowanych ekonomią. Dostępna jest bezpłatnie pod adresem: www.ekonopedia.pl

[Data publikacji: 4.5.2021]

Przeczytaj czasopismo e-mentor

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu kształcenia ustawicznego, technologii w biznesie czy trendów w zarządzaniu. Szczególnie polecamy artykuły: "Możliwości wykorzystania grywalizacji w zdalnej edukacji" oraz "Inteligentne rozwiązania w miastach w czasie pandemii - wybrane obszary, funkcje i zastosowania".

[Data publikacji: 4.5.2021]

Wyniki eliminacji okręgowych XVI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

4 i 10 marca 2021 r. odbyły się dwa etapy el. okręgowych XVI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości (test online i zadania sytuacyjne). 100 najlepszych zawdoników już w kwietniu br. zawalczy o najwyższe laury. Listy zakwalifikowanych uczestników można znaleźć tutaj.

[Data publikacji: 16.3.2021]

Rekrutacja na semestr zimowy EUD w 2021 r.

W połowie lutego 2021 r. rozpoczęły się zapisy na zajęcia prowadzone w ramach tegorocznej, letniej edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. Na bezpłatne spotkania o tematyce ekonomicznej (online) tradycyjnie zapraszamy uczniów klas 5. i 6. szkoły podstawowej. Formularz rejestracyjny oraz informacje o programie dostępne są na stronie internetowej: www.uniwersytet-dzieciecy.pl. Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach!

[Data publikacji: 16.3.2021]

Zwracamy się z prośbą o wsparcie działań podejmowanych przez naszą Fundację (organizację pożytku publicznego) poprzez przekazanie 1% swojego podatku za rok 2020.

zobacz Folder Fundacji

[Data publikacji: 16.1.2021]

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 »