Informujemy, że dwa projekty prowadzone przez naszą Fundację: Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy oraz V edycja Olimpiady Przedsiębiorczości zostały objęte patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej. Patronat stanowi szczególnego rodzaju wyróżnienie dla przedsięwzięć bezpośrednio związanych z edukacją i wychowaniem.

» więcej[Data publikacji: 12.2.2010]

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem dwumiesięcznika e-mentor.

W lutowym numerze polecamy artykuły poświęcone roli planowania w zarządzaniu projektami, sposobom podejmowania przez studentów działań autoedukacyjnych, wirtualizacji na usługach e-learningu i wiele innych opracowań.

[Data publikacji: 11.2.2010]

Zostań wolontariuszem przy organizacji spotkań Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego
Zakres obowiązków wolontariusza obejmuje: czynności związane z organizacją spotkania lub czynności koordynujące i monitorujące pracę dzieci podczas warsztatów.
Obecnie poszukujemy wolontariuszy w Warszawie oraz w Bełchatowie.

» więcej[Data publikacji: 14.1.2010]

Prezentujemy wyniki eliminacji szkolnych V edycji Olimpiady Przedsiębiorczości – listy osób zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych decyzjami Komitetów Okręgowych Olimpiady Przedsiębiorczości.

Zawodnicy zakwalifikowani do eliminacji okręgowych Olimpiady uzyskują uprawnienia do udziału w specjalnym, elitarnym kursie e-learningowym nt. rozwijania działalności biznesowej, a także otrzymają publikację pt. "Prezentacja profesjonalna. Teoria i praktyka", red. L. Jabłonowska, P. Wachowiak,  S. Winch.

» więcej[Data publikacji: 11.1.2010]

Informujemy, że w dniach 18-28 stycznia br. odbywały się zapisy na kolejny semestr zajęć Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Warszawie, Katowicach, Białymstoku i Bełchatowie oraz na Akademię Młodego Ekonomisty w Warszawie. Wyniki zostały opublikowane na stronach internetowych EUD i AME.

[Data publikacji: 11.12.2009]

Zakończyły się zajęcia Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. W dniach 7-10 grudnia 2009 r. odbyły się finałowe spotkania w czterech ośrodkach EUD. Podczas zajęć uczestnicy pisali końcowy test wiedzy i walczyli o tytuł najlepszego studenta oraz notebooki. Zwycięzcami zostali: Piotr Cygan (Bełchatów), Tomasz Sierko (Białystok), Grzegorz Łacinnik (Katowice) oraz Damian Owerko (Warszawa). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Kolejna edycja EUD rozpocznie się w marcu 2010 roku.

[Data publikacji: 9.12.2009]

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem dwumiesięcznika e-mentor.

W grudniowym numerze polecamy m.in. artykuł prezentujący zarys koncepcji zmian w prawie o szkolnictwie wyższym, rozważania nt. władzy rektora uczelni publicznej, charakterystykę uwarunkowań rozwoju otwartych zasobów edukacyjnych.

[Data publikacji: 4.12.2009]

8 grudnia 2009 r. odbyło się ostatnie, finałowe spotkanie realizowane w ramach Akademii Młodego Ekonomisty. Gimnazjaliści przystąpili do testu końcowego i wysłuchali wykładu pt: "Moja droga w biznesie". Tytuł najlepszego studenta AME oraz notebooka otrzymał Michał Radek. Serdecznie gratulujemy!

[Data publikacji: 2.12.2009]

30 listopada 2009 r. odbyła się uroczystość wręczenia dyplomu najlepszej uczennicy Liceum SGH, Stypendystce Prezesa Rady Ministrów, Kamili Wojtowicz. Laureatce składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w rozwoju naukowym.

[Data publikacji: 1.12.2009]

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z uroczystości wręczenia certyfikatów akredytacyjnych, która odbyła się 19 listopada 2009 r.

» więcej[Data publikacji: 30.11.2009]