Eliminacje szkolene XII edycji OP

Ponad 15,5 tys. uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski przystąpiło do I etapu Olimpiady Przedsiębiorczości, który odbył się 1 grudnia br. w 1000 szkołach zgłoszonych do zawodów. Uczniowie zmierzyli się z testem z zakreu ekonomii, zarządzania i praktyki biznesu. Oficjalne wyniki eliminacji zostaną ogłoszone 11 stycznia 2017 r.

[Data publikacji: 12.12.2016]

Zakończenie rejestracji do GOP!

Uprzejmie informujemy, iż 4 grudnia 2016 roku zakończyliśmy rejestrację do III edycji Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Do zawodów zgłosiło się ponad 150 szkół i prawie 1600 uczniów z całej Polski. Eliminacje szkolne odbędą się już 10 stycznia 2017 roku!

[Data publikacji: 12.12.2016]

Zapisy do II edycji GOWOS!

Ruszyły zapisy do II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Tegoroczna edycja została objęta honorowym patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich i finansowana jest z dotacji Ministerestwa Edukacji NarodowejFormularz rejestracyjny jest aktywny do 23 października br. Serdecznie zapraszamy!

[Data publikacji: 20.9.2016]

Ruszyły zapisy na EUD i AME!

W dniach 7-18 września br. będą trwały zapisy na zajęcia Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Białymstoku, Wrocławiu, Szczecinie oraz  Gadńsku/Sopocie, a także do Akademii Młodego Ekonomisty w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Białymstoku, Szczecinie, Łodzi oraz we Wrocławiu. Osoby zainteresowane zapisem dziecka na EUD prosimy o wypełnienie formularza. Zgłoszenia na zajęcia Akademii dokonać można na stronie AME również poprzez formularz.

[Data publikacji: 7.9.2016]

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami egzaminu dla poziomu podstawowego na Certyfikat Wiedzy Ekonomicznej YoungMBA, który odbył się 6 czerwca br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

[Data publikacji: 22.7.2016]

Gala XI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

13 czerwca br. w SGH w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród laureatom XI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Na najlepszych uczniów czekają także indeksy publicznych uczelni ekonomicznych. W trakcie spotkania ogłoszono hasło kolejnej edycji zawodów – „Przywództwo w biznesie”.

[Data publikacji: 16.6.2016]

Finał I edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie!

2 czerwca br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbył się finał I edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o SpołeczeństwieZwycięzcą został Mateusz Marzec z Publicznego Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. bł. Maksymiliana Binkiewicza w Wieluniu. Zapraszamy do zapoznania się z listą 25 laureatów I edycji GOWOS.

Gratulujemy laureatom i ich opiekunom merytorycznym!

[Data publikacji: 3.6.2016]

Laureaci II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości

Z przyjemnością publikujemy listę laureatów eliminacji centralnych II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Finał Olimpiady odbył się 12 maja br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Gratulujemy zwycięzcom!

[Data publikacji: 13.5.2016]

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przekazali 1% swojego podatku za rok 2015 na rzecz naszej Fundacji, a tym samym przyczynili się do wsparcia jej działań.   » więcej

[Data publikacji: 9.5.2016]

III Kongres Uniwersytetów Dziecięcych

W dniu 31 marca br. odbył się III Kongres Uniwersytetów Dziecięcych, zorganizowany przez naszą Fundację i Senat Rzeczypospolitej Polskiej. W Kongresie uczestniczyło prawie 30 przedstawicieli uniwersytetów dziecięcych, których organizatorami są uczelnie wyższe, organizacje pozarządowe, firmy edukacyjne oraz samorząd terytorialny. Podczas Kongresu omówione zostały zagadnienia związane z codziennym funkcjonowaniem uniwersytetów oraz kwestie dotyczące znaczenia coachingu i grywalizacji w kształceniu.

[Data publikacji: 4.4.2016]