Finał I edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie!

2 czerwca br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbył się finał I edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o SpołeczeństwieZwycięzcą został Mateusz Marzec z Publicznego Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. bł. Maksymiliana Binkiewicza w Wieluniu. Zapraszamy do zapoznania się z listą 25 laureatów I edycji GOWOS.

Gratulujemy laureatom i ich opiekunom merytorycznym!

[Data publikacji: 3.6.2016]

Laureaci II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości

Z przyjemnością publikujemy listę laureatów eliminacji centralnych II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Finał Olimpiady odbył się 12 maja br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Gratulujemy zwycięzcom!

[Data publikacji: 13.5.2016]

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przekazali 1% swojego podatku za rok 2015 na rzecz naszej Fundacji, a tym samym przyczynili się do wsparcia jej działań.   » więcej

[Data publikacji: 9.5.2016]

III Kongres Uniwersytetów Dziecięcych

W dniu 31 marca br. odbył się III Kongres Uniwersytetów Dziecięcych, zorganizowany przez naszą Fundację i Senat Rzeczypospolitej Polskiej. W Kongresie uczestniczyło prawie 30 przedstawicieli uniwersytetów dziecięcych, których organizatorami są uczelnie wyższe, organizacje pozarządowe, firmy edukacyjne oraz samorząd terytorialny. Podczas Kongresu omówione zostały zagadnienia związane z codziennym funkcjonowaniem uniwersytetów oraz kwestie dotyczące znaczenia coachingu i grywalizacji w kształceniu.

[Data publikacji: 4.4.2016]

Zwycięzcy XI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

Dobiegły końca zmagania w ramach kolejnej edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami Olimpiady oraz gratulujemy Laureatom i Finalistom.

[Data publikacji: 10.3.2016]

Wyniki testu eksperckiego GOWOS!

Publikujemy listę 100 osób zakwalifikowanych do II etapu eliminacji okręgowych GOWOS. Test ekspercki online został uruchomiony za pośrednictwem internetu w dn. 8 marca br. Próg punktowy kwalifikujący uczniów do II etapu eliminacji okręgowych wyniósł 17 punktów.

Gratulujemy zwycięzcom!

[Data publikacji: 9.3.2016]

Wyniki eliminacji okręgowych XI edycji OP

3 marca br. w SGH w Warszawie oraz na Uniwersytetach Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu odbyły się eliminacje okręgowe XI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami etapu okręgowego.

[Data publikacji: 4.3.2016]

Rekrutacja na kolejne edycje EUD i AME!

W dniach 8-29 lutego br. będą trwały zapisy na zajęcia Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Białymstoku, Wrocławiu, Szczecinie oraz  Gadńsku/Sopocie, a także do Akademii Młodego Ekonomisty w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Białymstoku, Szczecinie, Łodzi, a także po raz pierwszy we Wrocławiu. Osoby zainteresowane zapisem dziecka na EUD prosimy o wypełnienie formularza. Zgłoszenia na zajęcia Akademii dokonać można na stronie AME również poprzez formularz.

[Data publikacji: 8.2.2016]

I etap eliminacji GOWOS za nami!

W dniu dzisiejszym odbyły się eliminacje szkolne Gimnazjalnej Olimiady Wiedzy o Społeczństwie. Do testu przystapiło ponad 4 tys. zawodników z prawie 400 szkół w całej Polsce. Oficjalne wyniki zostaną ogłoszone 26 lutego br.

[Data publikacji: 14.1.2016]

Konkurs High School Business Challenge

Zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski do udziału w konkursie High School Business Challenge, którego celem jest promocja przedsiębiorczości oraz wspieranie innowacyjnych pomysłów wśród młodzieży. Konkurs ma charakter drużynowy i składa się z 3 etapów. Zgłoszenia można przesyłać do 15 stycznia br. poprzez formularz. Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie www.businesschallenge.pl

[Data publikacji: 11.1.2016]