Szkoła Główna Handlowa w WarszawieUniwersytet Ekonomiczny w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w KrakowieUniwersytet Ekonomiczny w PoznaniuUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Zmieniamy edukację ekonomiczną

Strona główna » Aktualności

22 listopada br. w ramach IX ogólnopolskiej konferencji pt. „Rozwój e-edukacji w ekonomicznym szkolnictwie wyższym”, w murach Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów jakości Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych:

  1. certyfikat nr 46/2011 dla kierunku informatyka i ekonometria, prowadzonego przez Wydział Informatyki i Komunikacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, odebrał p. prof. Jerzy Gołuchowski, Dziekan Wydziału.
  2. certyfikat nr 47/2011 dla kierunku towaroznawstwo, prowadzonego przez Wydział Towaroznawstwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, odebrał p. prof. Ryszard Cierpiszewski.
  3. certyfikat nr 48/2011 dla kierunku finanse i rachunkowość, prowadzonego przez Wydział Finansów i Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, odebrał p. dr Michał Pronobis, Prodziekan Wydziału.

[zobacz wszystkie certyfikaty]

[zobacz galerię zdjęć z uroczystości wręczania certyfikatów]

Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych
Al. Niepodległości 162, 02 - 554 Warszawa, Gmach Główny SGH, Lokal 150
tel./fax (022) 646 61 42, e-mail: biuro@fundacja.edu.pl