Szkoła Główna Handlowa w WarszawieUniwersytet Ekonomiczny w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w KrakowieUniwersytet Ekonomiczny w PoznaniuUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Zmieniamy edukację ekonomiczną

Standardy
i akredytacja

Dołącz do elitarnej grupy uczelni z akredytacją FPAKE

Konferencje
i publikacje

Środowiskowe spotkania, wydawnictwa i ich wersje elektroniczne

Animacja i edukacja ekonomiczna

Promocja ekonomii
i zarządzania w szkołach i na uczelniach

Liceum SGH

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 81 SGH prowadzone przez Fundację

Nowoczesna edukacja

Rozwój e-learningu, innowacje w nauczaniu

Aktualności

Zapisy do SOP!

Uruchomiliśmy zapisy do V edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Formularz rejestracyjny dostępny jest w panelu Komisji Szkolnych na stronie SOP do 30 listopada br. Na laureatów Olimpiady czekają wspaniałe nagrody, w tym wysokiej jakości sprzęt multimedialny oraz warsztaty organizowane we współpracy z praktykami biznesu!

 

V edycja Kongresu Rozwoju Edukacji

Serdecznie zapraszamy na V Kongres Rozwoju Edukacji - środowiskowe spotkanie osób, którym bliska jest problematyka rozwijania polskiej edukacji. Tematem wiodącym podczas tegorocznego Kongresu będzie nowy ład prawny w szkolnictwie wyższym, wynikający zarówno z nowej ustawy i wprowadzanych rozporządzeń, jak również regulacji zewnętrznych, wpływających na funkcjonowanie uczelni – w zakresie ochrony danych osobowych i zarządzania prawami własności intelektualnej. Kongres odbędzie się w dn. 21-22 listopada br. w Szkole Głównej Handlowej w WarszawieFormularz rejestracyjny oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.kre.edu.pl

 

Zamknięcie rekrutacji do MOWOS

Zakończyliśmy zapisy do tegorocznej edycji Olimpiady. W tym roku w eliminacjach szkolnych weźmie udział prawie 6000 zawodników z ponad 450 szkół z całej Polski! Pierwszy etap zawodów odbędzie się już 12 grudnia br. Na najlepszych zawodników i ich opiekunów meryroycznych czekają atrakacyjne nagrody rzeczowe, w tym wysokiej jakości sprzęt multimedialny i upominki z limitowanej serii MOWOS!

 

Rekrutacja do I edycji projektu „Start-Up Academy

Uniwersytet w Białymstoku zaprasza uczniów podlaskich szkół podstawowych (klasy 5-8) do udziału w projekcie „Start-up Academy” - inicjatywy realizowanej przy wsparciu FPAKE, dzięki dofinansowaniu w ramach programu Uniwersytet Młodego Odkrywcy. Szczegóły oraz zasady rekrutacji można znaleźć na stronie projektu.

 

Start IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

rozpoczęliśmy zapisy do IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Rejestracja potrwa do 26 października br. Na laureatów Olimpiady czekają wspaniałe nagrody, w tym wysokiej jakości sprzęt multimedialny oraz upominki z limitowanej serii MO!WOS! Formularz rejestracyjny oraz zasady zapisów dostępne są na stronie Olimpiady.

 


» więcej wiadomości

coslychacwbiznesie.pl:  Dlaczego ludzie nienawidzą swojej pracy?

styczeń 2019

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  • So
  • Nd
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
akredytacja.comSEAe-mentor.edu.pl

Dobroczyńcy
Fundacji


[Zobacz Galerię Dobroczyńców]