Certyfikaty YoungMBA

Osoby, które uzyskały wynik pozytywny z egazminu na Certyfikat Wiedzy Ekonomicznej YoungMBA, zapraszamy po odbiór certyfikatów do pokoju 150 w budynku Głównym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa).

[Data publikacji: 4.10.2019]

Rekrutacja na semestr zimowy EUD w 2019 r.

16 września 2019 r. rozpoczęły się zapisy na zajęcia prowadzone w ramach tegorocznej, zimowej edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. Na bezpłatne spotkania o tematyce ekonomicznej tradycyjnie zapraszamy uczniów klas 5. i 6. szkoły podstawowej. Formularz rejestracyjny oraz informacje o programie dostępne są na stronie internetowej: www.uniwersytet-dzieciecy.pl.
Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach!

[Data publikacji: 17.9.2019]

Wyniki egzaminu YoungMBA

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami egzaminu dla poziomu podstawowego na Certyfikat Wiedzy Ekonomicznej YoungMBA, który odbył się 6 czerwca 2019 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

[Data publikacji: 7.2.2019]

Zapisy do SOP!

Uruchomiliśmy zapisy do V edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Formularz rejestracyjny dostępny jest w panelu Komisji Szkolnych na stronie SOP do 30 listopada br. Na laureatów Olimpiady czekają wspaniałe nagrody, w tym wysokiej jakości sprzęt multimedialny oraz warsztaty organizowane we współpracy z praktykami biznesu!

[Data publikacji: 6.11.2018]

V edycja Kongresu Rozwoju Edukacji

Serdecznie zapraszamy na V Kongres Rozwoju Edukacji - środowiskowe spotkanie osób, którym bliska jest problematyka rozwijania polskiej edukacji. Tematem wiodącym podczas tegorocznego Kongresu będzie nowy ład prawny w szkolnictwie wyższym, wynikający zarówno z nowej ustawy i wprowadzanych rozporządzeń, jak również regulacji zewnętrznych, wpływających na funkcjonowanie uczelni – w zakresie ochrony danych osobowych i zarządzania prawami własności intelektualnej. Kongres odbędzie się w dn. 21-22 listopada br. w Szkole Głównej Handlowej w WarszawieFormularz rejestracyjny oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.kre.edu.pl

[Data publikacji: 6.11.2018]

Zamknięcie rekrutacji do MOWOS

Zakończyliśmy zapisy do tegorocznej edycji Olimpiady. W tym roku w eliminacjach szkolnych weźmie udział prawie 6000 zawodników z ponad 450 szkół z całej Polski! Pierwszy etap zawodów odbędzie się już 12 grudnia br. Na najlepszych zawodników i ich opiekunów meryroycznych czekają atrakacyjne nagrody rzeczowe, w tym wysokiej jakości sprzęt multimedialny i upominki z limitowanej serii MOWOS!

[Data publikacji: 29.10.2018]

Rekrutacja do I edycji projektu „Start-Up Academy

Uniwersytet w Białymstoku zaprasza uczniów podlaskich szkół podstawowych (klasy 5-8) do udziału w projekcie „Start-up Academy” - inicjatywy realizowanej przy wsparciu FPAKE, dzięki dofinansowaniu w ramach programu Uniwersytet Młodego Odkrywcy. Szczegóły oraz zasady rekrutacji można znaleźć na stronie projektu.

[Data publikacji: 23.10.2018]

Start IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

rozpoczęliśmy zapisy do IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Rejestracja potrwa do 26 października br. Na laureatów Olimpiady czekają wspaniałe nagrody, w tym wysokiej jakości sprzęt multimedialny oraz upominki z limitowanej serii MO!WOS! Formularz rejestracyjny oraz zasady zapisów dostępne są na stronie Olimpiady.

[Data publikacji: 9.10.2018]

XIV edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Ruszyły zapisy do XIV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Hasłem przewodnim tegorocznych zawodów są „Trendy na rynku kapitałowym”. W tegorocznej edycji wprowadziliśmy wiele zmian także w procesie rejestracji zawodników. Regulami oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie Olimpiady. Na zgłoszenia szkół czekamy do 31 października br.

[Data publikacji: 8.10.2018]

EUD w Warszawie Uniwersytetem Młodego Odkrywcy

Informujemy, że zajęcia Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Warszawie uzyskały dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Priorytet III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym, Program „Uniwersytet Młodego Odkrywcy”.

[Data publikacji: 7.10.2018]

Strona: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 »