Szkoła Główna Handlowa w WarszawieUniwersytet Ekonomiczny w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w KrakowieUniwersytet Ekonomiczny w PoznaniuUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Zmieniamy edukację ekonomiczną

Strona główna » Aktualności

Certyfikowany kurs e-learningowy nt. rynku kapitałowego i GPW

Kurs, którego celem jest kształcenie lokalnych i regionalnych liderów edukacji rynku kapitałowego, przeznaczony jest dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów kierunków pedagogicznych i ekonomicznych.

Program kształcenia, określony na 32 godziny lekcyjne, przewiduje 2 spotkania tradycyjne oraz realizację 10 rozbudowanych modułów e-learningowych. Do dyspozycji uczestników będą także mikromoduły rozwijające program o treści innych przedmiotów niż podstawy przedsiębiorczości. Materiały e-learningowe zostały również wzbogacone o scenariusze, które mają pomóc wykorzystać nabytą wiedzę podczas tradycyjnych lekcji prowadzonych w szkołach. Przewidziano trzy edycje kursu, limit przyjęć w każdej edycji to 120 uczestników.

Projekt realizowany jest przez Fundację Edukacji Rynku Kapitałowego z Fundacją Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych, pod patronatem i ze wsparciem organizacyjnym Komisji Nadzoru Finansowego oraz Giełdy Papierów Wartościowych.

Więcej informacji na platformie: www.kapital.edu.pl

Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych
Al. Niepodległości 162, 02 - 554 Warszawa, Gmach Główny SGH, Lokal 150
tel./fax (022) 646 61 42, e-mail: biuro@fundacja.edu.pl