Szkoła Główna Handlowa w WarszawieUniwersytet Ekonomiczny w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w KrakowieUniwersytet Ekonomiczny w PoznaniuUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Zmieniamy edukacjĂŞ ekonomicznÂą

Standardy
i akredytacja

Dołącz do elitarnej grupy uczelni z akredytacją FPAKE

Konferencje
i publikacje

Środowiskowe spotkania, wydawnictwa i ich wersje elektroniczne

Animacja i edukacja ekonomiczna

Promocja ekonomii
i zarządzania w szkołach i na uczelniach

Liceum SGH

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 81 SGH prowadzone przez Fundację

Nowoczesna edukacja

Rozwój e-learningu, innowacje w nauczaniu

Aktualności

Gala wieńcząca XVIII edycję Olimpiady Przedsiębiorczości

19 czerwca 2023 r. w Szkole Głównej Handlowej odbędzie się Gala XVIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Podczas uroczystości zostaną wręczone dyplomy i nagrody dla Laureatów i Opiekunów Zawodników, którzy znaleźli się w zaszczytnym gronie zwycięzców.

 

Wyniki eliminacji centralnych XVIII edycji OP

6 kwietnia 2023 r. w Szkole Głównej Handlowej o najwyższe olimpijskie laury ubiegało się 99 zawodników z całej Polski (wyłonionych podczas eliminacji okręgowych). Trwające do późnych godzin wieczornych eliminacje centralne wyłoniły najlepszego zawodnika - Mateusza Danysiuka. Wszystkim serdecznie gratulujemy! 

 

Ukazał się nowy numer czasopisma
e-mentor

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu kształcenia ustawicznego, technologii w biznesie czy trendów w zarządzaniu. Szczególnie polecamy artykuły: "Dyskusja nad pojęciem ambidexterity w zarządzaniu procesami", "Zaangażowanie pracowników a satysfakcja z pracy w warunkach pracy zdalnej" oraz "Zastosowanie narzędzi laboratorium tekstowego programu MAXQDA..."

Ukazał się nowy numer czasopisma
e-mentor

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu kształcenia ustawicznego, technologii w biznesie czy trendów w zarządzaniu. Szczególnie polecamy artykuły: "Corporate social responsibility and project management" and "Dynamics of integration of process drama in EFL classrooms".


» więcej wiadomości

Dobroczyńcy
Fundacji