Zmieniamy edukacje ekonomiczna

Gala wieńcząca XVIII edycję Olimpiady Przedsiębiorczości

19 czerwca 2023 r. w Szkole Głównej Handlowej odbędzie się Gala XVIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Podczas uroczystości zostaną wręczone dyplomy i nagrody dla Laureatów i Opiekunów Zawodników, którzy znaleźli się w zaszczytnym gronie zwycięzców.

[Data publikacji: 9.6.2023]

Wyniki eliminacji centralnych XVIII edycji OP

6 kwietnia 2023 r. w Szkole Głównej Handlowej o najwyższe olimpijskie laury ubiegało się 99 zawodników z całej Polski (wyłonionych podczas eliminacji okręgowych). Trwające do późnych godzin wieczornych eliminacje centralne wyłoniły najlepszego zawodnika - Mateusza Danysiuka. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

[Data publikacji: 26.5.2023]

e-mentor

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu kształcenia ustawicznego, technologii w biznesie czy trendów w zarządzaniu. Szczególnie polecamy artykuły: "Dyskusja nad pojęciem ambidexterity w zarządzaniu procesami", "Zaangażowanie pracowników a satysfakcja z pracy w warunkach pracy zdalnej" oraz "Zastosowanie narzędzi laboratorium tekstowego programu MAXQDA..."

[Data publikacji: 26.5.2023]

Rekrutacja na semestr letni EUD w 2023 r.

Od 6 lutego 2023 r. rozpoczynają się zapisy na zajęcia prowadzone w ramach tegorocznej, letniej edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. Na bezpłatne stacjonarne spotkania o tematyce ekonomicznej tradycyjnie zapraszamy uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej. Formularz rejestracyjny oraz informacje o programie dostępne są na stronie internetowej: www.uniwersytet-dzieciecy.pl.
Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach!

[Data publikacji: 13.1.2023]

e-mentor

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu kształcenia ustawicznego, technologii w biznesie czy trendów w zarządzaniu. Szczególnie polecamy artykuły: "Corporate social responsibility and project management" and "Dynamics of integration of process drama in EFL classrooms".

[Data publikacji: 11.12.2022]

Wyniki eliminacji centralnych XVII edycji OP

7 kwietnia 2022 r. w Szkole Głównej Handlowej o najwyższe olimpijskie laury ubiegało się 94 zawodników z całej Polski (wyłonionych podczas eliminacji okręgowych). Trwające do późnych godzin wieczornych eliminacje centralne wyłoniły najlepszego zawodnika - Karolinę Stasicę. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

[Data publikacji: 8.4.2022]

MOWOS

Test el. szkolnych Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

Za nami zmagania w pierwszym etapie VI edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Test eliminacji szkolnych odbył się poprzez internetową aplikację w dniu 14 grudnia br. w szkołach podstawowych w całej Polsce. Wszystkim Zawodnikom serdecznie gratulujemy startu w Olimpiadzie.

[Data publikacji: 13.12.2021]

Zapisy do XVIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

Od 3 października 2022 r. trwa nabór do XVIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Szkołę można zgłosić poprzez formularz dostępny na stronie www.olimpiada.edu.pl. Hasła przewodnie tegorocznych zawodów brzmi „Biznes i zarządzanie”. Zapraszamy do rejestracji.

[Data publikacji: 10.10.2021]

e-mentor

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu kształcenia ustawicznego, technologii w biznesie czy trendów w zarządzaniu. Szczególnie polecamy artykuły: "Self-efficacy and psychological well-being of teachers" and "Implementation aspects of agile methods in large organizations".

[Data publikacji: 30.7.2021]

Magazyn Młodego Menedżera „Ekonopedia”

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru Magazynu Młodego Menedżera „Ekonopedia”. "Ekonopedia" adresowana jest do dzieci i młodzieży zainteresowanych ekonomią. Dostępna jest bezpłatnie pod adresem: www.ekonopedia.pl

[Data publikacji: 4.5.2021]