Szkoła Główna Handlowa w WarszawieUniwersytet Ekonomiczny w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w KrakowieUniwersytet Ekonomiczny w PoznaniuUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Zmieniamy edukacje ekonomiczna

Strona główna » Aktualności

Ruszyły zapisy do II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości

Do 11 października br. nauczyciele ze wszystkich gimnazjów w Polsce mogą zgłaszać swoich uczniów do udziału w II edycji GOP. Aby dokonać rejestracji wystarczy wypełnić formularz dostępny w panelu Komisji Szkolnych www.panel.gop.edu.pl. Zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach. Na najlepszych uczniów czekają zaproszenia na elitarne warsztaty z tworzenia start-upów oraz cenne nagrody rzeczowe!

[Data publikacji: 30.9.2015]

Rekrutacja na kolejne edycje EUD i AME

W dniach 7-18 września br. będą trwały zapisy na zajęcia Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Białymstoku, Wrocławiu, Szczecinie oraz - po raz pierwszy - w Gadńsku/Sopocie, a także do Akademii Młodego Ekonomisty w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Białymstoku, Szczecinie oraz Łodzi. Osoby zainteresowane zapisem dziecka na EUD prosimy o wypełnienie formularza. Zgłoszenia na zajęcia Akademii dokonać można na stronie AME również poprzez formularz.

[Data publikacji: 7.9.2015]

Zapraszamy do zapoznania z wynikami egzaminu dla poziomu podstawowego na Certyfikat Wiedzy Ekonomicznej YoungMBA, który odbył się 29 maja br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

 

[Data publikacji: 21.7.2015]

Ukazał się nowy numer dwumiesięcznika e-mentor
Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu e-edukacji, kształcenia ustawicznego, zarządzania wiedzą i e-biznesu.

 

[Data publikacji: 7.7.2015]

Warsztaty z zarządzania projektami

20 czerwca br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbyło się szkolenie z podstaw zarządzania projektami. Zajęcia dla nauczycieli przedsiębiorczości z różnych stron Polski poprowadziła pani Agnieszka Krogulec z PMI Poland Chapter. W trakcie warsztatów omówiono zagadnienia dotyczące m. in. ról w projekcie, etapów zarządzania projektami, budżetu, komunikacji w projekcie, struktury podziału prac oraz monitorowania projektu.

W najbliższy piątek, tj. 3 lipca br. odbędą się ostatnie warsztaty z tego cyklu pt. "Trening kreatywności", na które serdecznie zapraszamy.

 

[Data publikacji: 1.7.2015]

Gala X edycji Olimpiady Przedsiebiorczości

Jubileuszowa gala Olimpiady Przedsiębiorczości, podsumowująca 10 lat realizacji projektu, odbyła się 10 czerwca br., w Pałacu Prezydenckim w Warszawie: http://www.prezydent.pl/kancelaria/aktywnosc-ministrow/art,1280,x-gala-olimpiady-przedsiebiorczosci-w-palacu-prezydenckim.html. Odbierającym nagrody rzeczowe zwycięzcom Olimpiady gratulacje złożył Szef Kancelarii Prezydenta RP Jacek Michałowski. Na laureatów czekają ponadto indeksy najlepszych uczelni ekonomicznych w Polsce. W trakcie uroczystości ogłoszono hasło kolejnej edycji zawodów „Nowe przewagi konkurencyjne – technologia, informacja, społeczność”.

 

[Data publikacji: 15.6.2015]

Szkolenie dla nauczycieli

Nasza Fundacja przygotowała ofertę seminariów szkoleniowych, ukierunkowanych na rozwój zawodowy i osobisty dla nauczycieli ze szkół, które brały udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości. Pierwsze seminarium pt. "(Neuro)poznawcze podstawy uczenia się" odbyło się w dniu 27 maja br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jego celem była prezentacja możliwości wykorzystania w praktyce edukacyjnej najciekawszych odkryć z obszarów psychologii poznania i neurologii.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania, które odbędą się w dniach 20 czerwca oraz 3 lipca br. Więcej informacji dostepnych jest na stronie www.olimpiada.edu.pl

[Data publikacji: 11.6.2015]

Laureaci I edycji Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości

Z przyjemnością publikujemy listę laureatów eliminacji centralnych I edycji Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Finał Olimpiady odbył się 14 maja br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Gratulujemy zwycięzcom!

[Data publikacji: 28.5.2015]

Uczestnicy I edycji Kolegium Animatorów Przedsiębiorczości zorganizowali 15 maja br. grę terenową dla cegłowskiej młodzieży. W 4 lokalizacjach dwadzieścioro uczniów miało okazję dowiedzieć się w czym są dobrzy, jak wyznaczać sobie cele, jak pracować zespołowo oraz zmierzyć się z realnym problemem biorąc udział w kreatywnej burzy pomysłów. Był również czas na nieformalne rozmowy przy ogniskuTo jednak nie koniec. Na Facebook'u powstała grupa, na której uczestnicy wydarzenia regularnie otrzymują od członków Kolegium ciekawe artykuły, linki i inspiracje.

Zapraszmy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania.

 

[Data publikacji: 27.5.2015]

Ukazał się nowy numer dwumiesięcznika e-mentor

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu e-edukacji, kształcenia ustawicznego, zarządzania wiedzą i e-biznesu.

[Data publikacji: 19.5.2015]

Strona: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 »

Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych
Al. Niepodległości 162, 02 - 554 Warszawa, Gmach Główny SGH, Lokal 150
tel./fax (022) 646 61 42, e-mail: biuro@fundacja.edu.pl