Szkoła Główna Handlowa w WarszawieUniwersytet Ekonomiczny w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w KrakowieUniwersytet Ekonomiczny w PoznaniuUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Zmieniamy edukacje ekonomiczna

Strona główna » Aktualności

25 lutego br. odbyło się inauguracyjne spotkanie I edycji Kolegium Animatorów, które poprowadził Krzysztof Darmetko - Dyrektor Biura Bankowości Elektronicznej Banku BPH oraz członek zarządu Fundacji Efekt Motyla. Przed uczestnikami Kolegium 3 miesiące warsztatów i konsultacji z doświadczonymi przedsiębiorcami oraz animatorami przedsięwzięć społecznych. Dzięki spotkaniom z praktykami oraz realizacji dwóch projektów (biznesowego i inspirującego młodzież) adepci mają unikalną szansę na zdobycie wiedzy praktycznej a także zbudowanie sieci nowych kontaktów, przydatnych w dalszej aktywności społecznej i zawodowej.

[Data publikacji: 10.3.2015]

Dni otwarte w Liceum SGH

Istniejące od 2000 r. Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 81 SGH zaprasza gimnazjalistów-kandydatów do liceum na dni otwarte, które odbędą się w dniach: 9 marca i 13 kwietnia 2015 r. o godz. 18.00 w siedzibie Liceum, ul. Świeradowska 43. Z programem nauczania w Liceum i zasadami rekrutacji można się także zapoznać na stronie Liceum: www.liceumsgh.pl

[Data publikacji: 26.2.2015]

Zapraszamy na II Kongres Uniwersytetów Dziecięcych

Zapraszamy przedstawicieli uczelni wyższych oraz organizacji pozarządowych, które w ramach swojej działalności prowadzą uniwersytety dziecięce, do wzięcia udziału w II Kongresie Uniwersytetów Dziecięcych. Kongres odbędzie się w dniu 26 marca 2015 r. w Senacie Rzeczypospolitej Polskiej (ul. Wiejska 6, Warszawa). Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Senatu RP Bogdan Borusewicz. W ramach tegorocznego wydarzenia wygłoszone zostaną wykłady na tematy kluczowe dla funkcjonowania uniwersytetów. Zapisy oraz szczegółowe informacje o Kongresie znajdują się na stronie www.dzieci.edu.pl

[Data publikacji: 20.2.2015]

Zapraszamy do zapoznania się z publikacją pt. "E-edukacja w praktyce - wyzwania i bariery". Monografia ta nawiązuje treścią do zagadnień omawianych podczas X ogólnopolskiej konferencji pt. Rozwój e-edukacji w ekonomicznym szkolnictwie wyższym.

 

[Data publikacji: 18.2.2015]

Lista uczestników I edycji Kolegium Animatorów Przedsiębiorczości

Publikujemy listę uczestników I edycji Kolegium Animatorów Przedsiębiorczości. Zakwalifikowane osoby wezmą udział w projekcie, którego celem jest zachęcanie młodych ludzi do rozwijania swoich pomysłów biznesowych i społecznych oraz wprowadzania ich w życie we współpracy z innymi. Osią kształcenia będzie równoległa realizacja dwóch zadań: biznesowego oraz inspirującego młodzież. Cel projektu biznesowego to  wypracowanie przez grupę realnego pomysłu na własna firmę, zaś zwieńczeniem 3-miesięcznej współpracy będzie prezentacja koncepcji przed inwestorami.

[Data publikacji: 11.2.2015]

4 lutego br. studenci EUD  wraz z rodzicami mieli okazję zwiedzić Sejm i Senat  podczas wycieczki zorganizowanej przez naszą Fundację.  W trakcie wizyty towarzyszyli nam  senator prof. Jadwiga Rotnicka i senator prof. Marek Rocki, którzy opowiedzieli o tym, jak wygląda  ich praca. Uczestnicy wycieczki mogli wyrazić swoją opinię na temat edukacji sześciolatków, biorąc udział w głosowaniu, oraz przyjrzeć się z bliska obradom Sejmu. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: GALERIA.

[Data publikacji: 29.1.2015]

Początek rekrutacji na letnią edycję AME - Białystok, Katowice!

Rozpoczęła się rekrutacja na kolejną edycję Akademii Młodego Ekonomisty. Wszyscy chętni proszeni są o wypełnienie formularza rejestracji, który jest dostępny tutaj: FORMULARZ. Rekrutacja będzie prowadzona w dniach 19 stycznia - 9 lutego (Białystok i Katowice) oraz 2 - 23 lutego (Poznań, Warszawa).

[Data publikacji: 19.1.2015]

Rozpoczęła się rekrutacja na letnią edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego!

W dniach 19 stycznia - 9 lutego będziemy prowadzić zapisy w Białymstoku, Katowicach i Rzeszowie. W pozostałych miastach (Warszawa, Szczecin, Poznań, Wrocław) rekrutacja ruszy dn. 2 lutego i potrwa do 23 lutego. Osoby zainteresowane zapisem dziecka na EUD prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego w dniach aktywnej rejestracji.

[Data publikacji: 19.1.2015]

Konkurs drużynowy o tematyce biznesowej - High School Business Challange.

Zapraszamy do udziału we współorganizowanym przez naszą Fundację konkursie drużynowym o tematyce biznesowej – High School Business Challenge. Konkurs stawia na zagadnienia praktyczne, uczestnicy będą mogli zmierzyć się w nim z realnymi problemami ze świata gospodarki i finansów. Konkurs daje też możliwość zdobycia doświadczenia i atrakcyjnych nagród (do wygrania jest kilkanaście tysięcy złotych!). Zapisy do HSBC trwają tylko do 18 stycznia br.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: http://www.businesschallenge.pl/; https://www.facebook.com/hsbcpoland

 

[Data publikacji: 16.1.2015]

E-mentor nr 57Ukazał się nowy numer dwumiesięcznika e-mentor

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu e-edukacji, kształcenia ustawicznego, zarządzania wiedzą i e-biznesu.

 

[Data publikacji: 13.1.2015]

Strona: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 »

Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych
Al. Niepodległości 162, 02 - 554 Warszawa, Gmach Główny SGH, Lokal 150
tel./fax (022) 646 61 42, e-mail: biuro@fundacja.edu.pl