MOWOS

Test el. szkolnych Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

Za nami zmagania w pierwszym etapie VI edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Test eliminacji szkolnych odbył się poprzez internetową aplikację w dniu 14 grudnia br. w szkołach podstawowych w całej Polsce. Wszystkim Zawodnikom serdecznie gratulujemy startu w Olimpiadzie.

[Data publikacji: 13.12.2021]

Zapisy do XVIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

Od 3 października 2022 r. trwa nabór do XVIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Szkołę można zgłosić poprzez formularz dostępny na stronie www.olimpiada.edu.pl. Hasła przewodnie tegorocznych zawodów brzmi „Biznes i zarządzanie”. Zapraszamy do rejestracji.

[Data publikacji: 10.10.2021]

Ukazał się nowy numer czasopisma
e-mentor

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu kształcenia ustawicznego, technologii w biznesie czy trendów w zarządzaniu. Szczególnie polecamy artykuły: "Self-efficacy and psychological well-being of teachers" and "Implementation aspects of agile methods in large organizations".

[Data publikacji: 30.7.2021]

Magazyn Młodego Menedżera „Ekonopedia”

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru Magazynu Młodego Menedżera „Ekonopedia”. "Ekonopedia" adresowana jest do dzieci i młodzieży zainteresowanych ekonomią. Dostępna jest bezpłatnie pod adresem: www.ekonopedia.pl

[Data publikacji: 4.5.2021]

Przeczytaj czasopismo e-mentor

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu kształcenia ustawicznego, technologii w biznesie czy trendów w zarządzaniu. Szczególnie polecamy artykuły: "Możliwości wykorzystania grywalizacji w zdalnej edukacji" oraz "Inteligentne rozwiązania w miastach w czasie pandemii - wybrane obszary, funkcje i zastosowania".

[Data publikacji: 4.5.2021]

Wyniki eliminacji okręgowych XVI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

4 i 10 marca 2021 r. odbyły się dwa etapy el. okręgowych XVI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości (test online i zadania sytuacyjne). 100 najlepszych zawdoników już w kwietniu br. zawalczy o najwyższe laury. Listy zakwalifikowanych uczestników można znaleźć tutaj.

[Data publikacji: 16.3.2021]

Rekrutacja na semestr zimowy EUD w 2021 r.

W połowie lutego 2021 r. rozpoczęły się zapisy na zajęcia prowadzone w ramach tegorocznej, letniej edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. Na bezpłatne spotkania o tematyce ekonomicznej (online) tradycyjnie zapraszamy uczniów klas 5. i 6. szkoły podstawowej. Formularz rejestracyjny oraz informacje o programie dostępne są na stronie internetowej: www.uniwersytet-dzieciecy.pl. Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach!

[Data publikacji: 16.3.2021]

Zwracamy się z prośbą o wsparcie działań podejmowanych przez naszą Fundację (organizację pożytku publicznego) poprzez przekazanie 1% swojego podatku za rok 2020.

zobacz Folder Fundacji

[Data publikacji: 16.1.2021]

Ukazał się nowy numer czasopisma
e-mentor

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami z zakresu kształcenia ustawicznego, technologii w biznesie czy trendów w zarządzaniu. Szczególnie polecamy artykuły "Polish-Italian virtual exchange. Learners as teachers of their native languages" oraz "Building a sense of community in online courses".

[Data publikacji: 15.1.2021]

Kontakt z biurem Fundacji

W związku z pracą zdalną Zespołu Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych w okresie 12-27 marca br. uprzejmie informujemy, że jedyną formą kontaktu z Zespołem jest e-mail: biuro@fundacja.edu.pl. Dziękujemy za zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.

[Data publikacji: 9.10.2020]