Zamknięcie rekrutacji do MOWOS

Zakończyliśmy zapisy do tegorocznej edycji Olimpiady. W tym roku w eliminacjach szkolnych weźmie udział prawie 6000 zawodników z ponad 450 szkół z całej Polski! Pierwszy etap zawodów odbędzie się już 12 grudnia br. Na najlepszych zawodników i ich opiekunów meryroycznych czekają atrakacyjne nagrody rzeczowe, w tym wysokiej jakości sprzęt multimedialny i upominki z limitowanej serii MOWOS!

[Data publikacji: 29.10.2018]

Rekrutacja do I edycji projektu „Start-Up Academy

Uniwersytet w Białymstoku zaprasza uczniów podlaskich szkół podstawowych (klasy 5-8) do udziału w projekcie „Start-up Academy” - inicjatywy realizowanej przy wsparciu FPAKE, dzięki dofinansowaniu w ramach programu Uniwersytet Młodego Odkrywcy. Szczegóły oraz zasady rekrutacji można znaleźć na stronie projektu.

[Data publikacji: 23.10.2018]

Start IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

rozpoczęliśmy zapisy do IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Rejestracja potrwa do 26 października br. Na laureatów Olimpiady czekają wspaniałe nagrody, w tym wysokiej jakości sprzęt multimedialny oraz upominki z limitowanej serii MO!WOS! Formularz rejestracyjny oraz zasady zapisów dostępne są na stronie Olimpiady.

[Data publikacji: 9.10.2018]

XIV edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Ruszyły zapisy do XIV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Hasłem przewodnim tegorocznych zawodów są „Trendy na rynku kapitałowym”. W tegorocznej edycji wprowadziliśmy wiele zmian także w procesie rejestracji zawodników. Regulami oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie Olimpiady. Na zgłoszenia szkół czekamy do 31 października br.

[Data publikacji: 8.10.2018]

EUD w Warszawie Uniwersytetem Młodego Odkrywcy

Informujemy, że zajęcia Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Warszawie uzyskały dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Priorytet III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym, Program „Uniwersytet Młodego Odkrywcy”.

[Data publikacji: 7.10.2018]

Informacja dotycząca RODO

W związku z rozpoczęciem obowiązywania od dnia 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych z siedzibą w Warszawie (al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa).

Zachęcamy jednocześnie Użytkowników serwisu www.fundacja.edu.pl do zapoznania się z dokumentem Polityka prywatności, który zawiera informacje nt.: celów przetwarzania danych osobowych wraz podstawą prawną przetwarzania, kategorii danych osobowych, odbiorców danych osobowych, okresu przetwarzania danych osobowych, praw osób, których dane dotyczą, dobrowolności i warunków podawania danych osobowych, a także bezpieczeństwa danych osobowych.

[Data publikacji: 25.5.2018]

Znamy laureatów IV edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości!

Zwycięzcą IV edycji SOP został Michał Dyrda, uczeń Szkoły Podstawowej z Oddziałami Gimnazjalnymi Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu. Serdecznie gratulujemy wszystkim Zawodnikom, którzy 24 maja wzięli udział w eliminacjach centralnych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

[Data publikacji: 25.5.2018]

Zmiana terminu egzaminu na Certyfikat Wiedzy Ekonomicznej YoungMBA z 1 czerwca na 8 czerwca

W związku z przypadającym na czwartek 31 maja dniem wolnym (Boże Ciało) i spodziewaną dużą absencją w kolejnym dniu, tj. 1 czerwca (piątek), zmianie uległ termin egzaminu z 1 na 8 czerwca br.

Szczegółowe informacje dotyczące egzaminu znajdują się na stronie Olimpiady Przedsiębiorczości, pod linkiem: http://www.olimpiada.edu.pl/aktualnosci/index/id/273

[Data publikacji: 18.5.2018]

Finał III edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie!

10 maja br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbył się finał III edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Zwycięzcą został Mateusz Pul z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku. Zapraszamy do zapoznania się z listą 25 laureatów III edycji MOWOS.

Gratulujemy laureatom i ich opiekunom merytorycznym!

[Data publikacji: 12.5.2018]

Wyniki eliminacji centralnych XIII edycji OP

5 kwietnia 2018 r. w Szkole Głównej Handlowej o najwyższe olimpijskie laury ubiegało się 50 zawodników z całej Polski (wyłonionych podczas eliminacji okręgowych). Dwuetapowe, trwające do późnych godzin wieczornych eliminacje centralne wyłoniły zwycięzcę, 24 laureatów oraz 25 finalistów. Decyzją Senatów uczelni ekonomicznych współorganizujących Olimpiadę finaliści oraz laureaci uzyskują specjalne uprawnienia w postępowaniach kwalifikacyjnych do tych uczelni.

[Data publikacji: 9.4.2018]