Szkoła Główna Handlowa w WarszawieUniwersytet Ekonomiczny w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w KrakowieUniwersytet Ekonomiczny w PoznaniuUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Zmieniamy edukację ekonomiczną

Strona główna » Animacja i edukacja ekonomiczna » Certyfikat YoungMBA » Certyfikat YoungMBA

Wydrukuj stronę   Poleć znajomemu

Certyfikat YoungMBA

Certyfikat Wiedzy Ekonomicznej YoungMBA jest dokumentem potwierdzającym wysoką dojrzałość biznesową. Osoba, która uzyskała certyfikat, opanowała zagadnienia z ekonomii i zarządzania w stopniu umożliwiającym ich wykorzystywanie w praktyce biznesowej.

Certyfikat otwiera możliwość udokumentowania kompetencji biznesowych osobom, które nie uczestniczyły w formalnej edukacji ekonomicznej, a które, rozwijając swoje zainteresowania uzyskały wysoki stopień dojrzałości w tym zakresie i chciałyby uzyskać odpowiednie i wiarygodne potwierdzenie swoich osiągnięć w oczach przyszłych pracodawców.

Certyfikat może również stanowić wartościową propozycję dla studentów kierunków ekonomicznych, którzy chcieliby na rynku pracy potwierdzić swoją pozycję, jeszcze przed uzyskaniem dyplomu końcowego.

Idea certyfikacji dojrzałości biznesowej spotkała się z bardzo dużą przychylnością pracodawców, specjalistów od rekrutacji i całego środowiska praktyków, gdyż dzięki takiej certyfikacji uzyskują oni dodatkowe narzędzie ułatwiające selekcję najbardziej wartościowych pracowników.

Jakość certyfikatu gwarantowana jest doświadczeniami wystawcy - Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych, podmiotu powołanego przez Konferencję Rektorów Uczelni Ekonomicznych w Polsce w celu tworzenia i rozpowszechniania wysokich standardów jakości w zakresie ekonomii i zarządzania. Obok certyfikacji YoungMBA Fundacja - już od 10 lat - prowadzi postępowania akredytacji uczelni w Polsce. Do tej pory przyznano 42 certyfikaty jakości dla kierunków studiów ekonomicznych prowadzonych na publicznych i niepublicznych uczelniach.

Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych
Al. Niepodległości 162, 02 - 554 Warszawa, Gmach Główny SGH, Lokal 150
tel./fax (022) 646 61 42, e-mail: biuro@fundacja.edu.pl