Szkoła Główna Handlowa w WarszawieUniwersytet Ekonomiczny w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w KrakowieUniwersytet Ekonomiczny w PoznaniuUniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Zmieniamy edukację ekonomiczną

Strona główna » » Odnośniki » DUKE CE

Wydrukuj stronę   Poleć znajomemu

DUKE CE

AACSB
ACA
ASFOR
AUCC
CEEMAN
CEPES
CHEPS
COIMBRA
COMPOSTELA
COPERNICUS
DUKE CE
EFMD - EQUIS
ENQA
EUA
EURASHE
EURYDICE
FIBAA
HEDDA
IAU
IAUP
INTERCONTEXT
INQAAHE
QAA
QAA HE
SANTANDER

DUKE CE
Duke Corporate Education sięga korzeniami do sławnej na całym świecie Fuqua School of Business na Duke University. Długo uznawano ją za przodownika w oferowaniu innowacyjnych programów takich jak uznany program Duke MBA-Global Executive, nowy projekt Cross Continent MBA oraz regulowane biznesowe rozwiązania edukacyjne dla dużych korporacji na całym świecie.
Celem Duke CE jest wyjście naprzeciw potrzebom klientów biznesowych poprzez zastosowanie regulowanego kształcenia w celu zwiększenia możliwości organizacyjnych. Na wszystkich poziomach tego procesu, począwszy od oceny początkowych potrzeb poprzez wdrażanie programu i ewaluację, instytucja dzieki spotkaniom z doświadczonymi pracownikami naukowymi i ekspertami zyskuje nowe ułatwienia, technologie i wzory szkoleń.
Posiadając doświadczenie w strategiach, rozwoju przewodnictwa, przemianach w zarządzaniu, budowaniu kultury grupowego nauczania, oraz specjalizując się w regulowanym biznesowym kształceniu i dystrybuowanym nauczaniu, w Duke CE budowana jest kolejna generacja grupowego kształcenia. Ten nowy model umożliwi każdej instytucji efektywne kształtowanie przemian biznesowych.
Duke CE wnosi do tych procesów trzy ważne ułatwienia, którymi są:
 • Po pierwsze - sieć akademicka.
  Używając kombinacji wydziałów Duke CE oraz wyjątkowych szkoleniowców na całym świecie instytucja ta może dostarczyć wiedzę i umiejętności z rozmaitych dziedzin, do każdego miejsca na ziemi, bez ograniczeń w rodzaju uniwersytetu, procedur i przepisów zatrudnia.
 • Po drugie - skłonność do pracy interaktywnej.
  Pierwszą forma pracy są spotkania typu face-to-face. Cechą charakterystyczną jest możliwość bliskiego zaznajomienia się z wydziałem i kolegami, zdobywając doświadczenie poprzez pracę w grupie nad materiałem, który stanie się podstawą dalszego kształcenia on-line. Kształcenie typu face-to-face połączone odpowiednio ze tendencją do nauczania on-line stanowią podstawę podejścia Duke CE. Ich projekty kreują środowisko, w którym wirtualne zespoły uczą się od siebie nawzajem poprzez doświadczenia Duke CE, oparte na praktyce i doskonale znajdujące zastosowanie we współczesnym biznesie.
 • Po trzecie - olbrzymie doświadczenie w przystosowywaniu i integracji.
  Używając "Corporate Learning Value Chain", Duke CE zaprojektowało, rozwinęło i wdrożyło wyjątkowe kształcenia biznesowe wśród wiodących firm międzynarodowych na sześciu kontynentach.

  Te trzy elementy są przeznaczone dla wszystkich - począwszy od głównego szefa a skończywszy na szeregowym menedżerze skończywszy.
  Umożliwiają one nadzwyczajną integrację, trafność, efektywność kosztów oraz realizację prawdziwego potencjału w każdej instytucji.


  Kontakt:
  United States:
  David Miller
  Director, Business Development
  + 1 919 680 5606
  david.miller@dukece.com

  Sam Bruce
  Project Director
  + 1 919 680 5620
  sam.bruce@dukece.com
  Duke Corporate Education, Inc.
  333 Liggett Street
  Durham, NC 27701
  USA
  Tel + 1 919 680 5000
  Fax + 1 919 680 5600

  Europe:
  Bernadette Conraths
  Vice President, Europe
  Belgium
  + 32-2-5380068 bernadette.conraths@dukece.com
  85, Rue Washington
  B-1050 Brussels,
  Belgium
  Tim Last
  Project Director
  United Kingdom
  44 (0) 1892-521921
  tim.last@dukece.com
  The Gables
  London Road
  Southborough, Turnbridge Wells
  Kent, TN4 OPX
  UK
 • Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych
  Al. Niepodległości 162, 02 - 554 Warszawa, Gmach Główny SGH, Lokal 150
  tel./fax (022) 646 61 42, e-mail: biuro@fundacja.edu.pl